Mięśniaki, włókniaki i inne kobiet bolączki

Mięśniaki macicy, włókniaki to zmiany spowodowane nadmiernym wzrastaniem komórek mięśniowych wewnątrz macicy. Zaliczane są do łagodnych zmian nowotworowych.Wykrywane z reguły podczas badania aparatem USG. Na co dzień nie dają specjalnych objawów. Zadając sobie pytanie, co jest przyczyną powstawania mięśniaków, musimy się liczyć z brakiem konkretnych uzasadnień.

kalina koralowa kora, kalina koralowa zioło kobiece, kalina koralowa na mięśniaki i krwawienia
Kalina koralowa, (Viburnum opulus L.), zioła do mieszanki na mięśniaki macicy

Za najbardziej prawdopodobną przyczynę pojawiania się mięśniaków u kobiet, są wachania się poziomu estrogenów. Skłonności do narastania mięśniaków macicy zaobserwowano u kobiet w wieku rozrodczym, tak pomiędzy 30 a 45 rokiem życia. Podczas ciąży często obserwuje się przejściowe powiększenie się guzków macicznych. Objawy dyskomfortu pojawiają się wtedy, kiedy mięśniaki»(mieszanka do irygacji) zaczynają się gwałtownie powiększać. Mogą nasilić się wtedy upławy, uczucie ciężkości w podbrzuszu, parcie na pęcherz, nasilone krwawienia między miesiączkowe. Objawy takie winny nas zaniepokoić, wymagają one na tym etapie konsultacji z lekarzem ginekologiem. U kobiet starających się zajść w ciążę, monitorowanie swego stanu zdrowia pod kątem mięśniaków jest niezbędne, gdyż mogą być one właśnie  przyczyną problemów z zajściem w ciążę. Mięśniaki ulegają zezłośliwieniu w mniej niż 1%, można je leczyć w sposób, który jest bezpieczny i niesie najmniej możliwości komplikacji pozabiegowych to znaczy wykorzystując metodę laparoskopową lub histeroskopową. W wielu przypadkach w początkowych stadiach skuteczne wydaje się być  leczenie ziołami na przykład mieszanki zioloweks.A.Klimuszko zioła na mięśniaki macicy.(tu kupisz tanio)» 🙂dolegliwościach kobiecych polecana w medycynie tradycyjnej jest kalina koralowa. W nadmiernych krwawieniach menstruacyjnych jak i w okresie menopauzy. Z powodzeniem stosowano ją rownież przy krwawieniach wynikających z guzków macicznych.

Zerknij tez na : http://zielarnia.com.pl/kalina-koralowa-ziele-kobiece/

MG

 

 

 

Uwaga:
Ze wszystkich informacji i receptur , jeśli z nich korzystasz, to tylko na własną odpowiedzialność. Porady zawarte na tym blogu nie mogą zastąpić wizyty lekarskiej !!

 

 

 

Dodaj komentarz

Komentowanie artykułu nie wymaga logowania, ani podawania adresu email.
Proszę nie zamieszczać danych osobowych w komentarzach.

Proszę o przeczytanie i zaakceptowanie polityki prywatności przed wysłaniem komentarza.

Uwaga! Komentarze zawierające dane osobowe nie będą publikowane.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.