Srebro koloidalne – poznajmy je bliżej

Srebro koloidalne

Koniec ery antybiotyków ?

Nadużywanie antybiotyków do prowadziło do naruszenia swoistej równowagi w świecie bakterii i wirusów. Spowodowało iż wiele z nich na wskutek ewoluowania i mutacji uodporniło się na współcześnie dostępne nam antybiotyki i przekazało tę „oporność” innym patogenom. Według ekspertów najbliższe lata nie przyniosą zmian jeśli chodzi o nowe generacje leków z grupy antybiotyków. W związku z tym leczenie staje się utrudnione , należałoby się w takim razie zastanowić nad upowszechnianiem szeroko pojętej profilaktyki zdrowotnej , na przywracaniu wiedzy o roli prewencji w chronieniu się przed chorobami. Wydaje się również, że  niezmiernie wskazane jest sięgnięcie po bardziej naturalne substancje lecznicze, znane i stosowane wcześniej, a z powodów np. wolniejszego działania, zapomniane i niedostatecznie wykorzystywane.

srebro1

Srebro nie tylko zdobi….

Do takich substancji należy srebro koloidalne ». Jego własności są znane i udowodnione naukowo.
Według niektórych lekarzy stanowi nadzieję do stosowania w niektórych chorobach takich jak grypa, grzybice, dermatozy, drożdżyca, przeziębienia, egzemy, katar, zapalenia migdałków, opryszczka, zatrucie toksynami oraz wiele innych.
Oczywiście w momencie uwidocznienia się objawów choroby należy się skontaktować z lekarzem.

Czym jest srebro koloidalne i dlaczego jest tak skuteczne ?

srebro2

Zawsze używamy srebrnej łyżeczki….

Srebro koloidalne »– Ag 100 o czystości 99,999%, przyswajalności 98% , jest wydalane z organizmu w 100 %. Czym jest srebro koloidalne ? Jest substancją zawierającą cząsteczki srebra o wielkości 0,5- 1,5 nm, zawieszone w dejonizowanej wodzie, o koncentracji 10 ppm ( 10 mg /L).

Badania wykazują, że srebro koloidalne może być w pełni nazywane „naturalnym antybiotykiem”.

Srebro koloidalne wspaniale sprawdza się w profilaktyce chorób jak i w zaistniałych już zachorowaniach np. górnych dróg oddechowych, dermatozach takich jak łuszczyca, opryszczka, trądzik, czy łupież. Stwierdzono również jego przydatność w stanach pourazowych , przy regeneracji tkanek , oparzeniach trudno gojących się ranach. Badania naukowe wskazują na ponad 650 różnorakich patogenów z którymi doskonale radzi sobie srebro koloidalne. Medycyna współczesna uczy nas jak zamaskować objawy choroby , jak zniwelować ból tak aby nam się wydawało iż jesteśmy wyleczeni z przyczyn. Nic bardziej błędnego!

Antybiotyki zapisywane bardzo często i niejednokrotnie zupełnie niepotrzebnie, stają się w większości zupełnie bezradne wobec coraz bardziej agresywnych szczepów bakterii, a zupełnie nieprzydatne wobec wirusów , co raz bardziej inteligentnych i często wchodzących w „kooperację” z bakteriami. Jak się bronić ? Istnieją w przyrodzie naturalne substancje których oddziaływanie na patogeny odporne na działanie antybiotyków jest stwierdzone badaniami naukowymi.

Srebro koloidalne posiada duży ładunek dodatni w przeciwieństwie do antybiotyków, których ładunek dodatni nie jest aż tak bardzo silny. Srebro posiadając ów ładunek dodatni , potrafi odnajdywać patogeny i je unicestwiać . Antybiotyki jak wiadomo nie działają na wirusy. Srebro ma tę zdolność , że w większości potrafi „rozprawić się” również z wirusami. Srebro w naszym organizmie działa jak swoisty katalizator. Badania wykazały dużą skuteczność srebra koloidalnego w leczeniu gronkowca i paciorkowców. Stwierdzono również, że niszczy grzyby i pleśnie, zabija pasożyty, nie kumuluje się w organizmie .

Częściej sięgajmy po naturalne metody zwalczania chorób , pamiętając iż dla naszych organizmów, wszystko co pochodzi z „apteki natury” jest przyjaźniejsze i doskonalej przyswajalne.

Jednym słowem antybiotyki – tak – jednak wyłącznie w przypadkach naprawdę niezbędnych.

MG

Na podstawie Naturalna Medycyna,

Ze wszystkich informacji i receptur , jeśli z nich korzystasz, to tylko na własną odpowiedzialność. Porady zawarte na tym blogu nie mogą zastąpić wizyty lekarskiej !!

One Commentto Srebro koloidalne – poznajmy je bliżej

  1. […] Zmutowane, inteligentne formy życia, mikroby chorobotwórcze uodporniły się na wiele antybiotyków. Nowej generacji tych leków raczej szybko się nie należy spodziewać, toteż dbajmy o zdrowie […]

Dodaj komentarz

Komentowanie artykułu nie wymaga logowania, ani podawania adresu email.
Proszę nie zamieszczać danych osobowych w komentarzach.

Proszę o przeczytanie i zaakceptowanie polityki prywatności przed wysłaniem komentarza.

Uwaga! Komentarze zawierające dane osobowe nie będą publikowane.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.