Srebro koloidalne – poznajmy je bliżej

Srebro koloidalne

Koniec ery antybiotyków ?

Nadużywanie antybiotyków do prowadziło do naruszenia swoistej równowagi w świecie bakterii i wirusów. Spowodowało iż wiele z nich na wskutek ewoluowania i mutacji uodporniło się na współcześnie dostępne nam antybiotyki i przekazało tę „oporność” innym patogenom. Według ekspertów najbliższe lata nie przyniosą zmian jeśli chodzi o nowe generacje leków z grupy antybiotyków. W związku z tym leczenie staje się utrudnione , należałoby się w takim razie zastanowić nad upowszechnianiem szeroko pojętej profilaktyki zdrowotnej , na przywracaniu wiedzy o roli prewencji w chronieniu się przed chorobami. Wydaje się również, że  niezmiernie wskazane jest sięgnięcie po bardziej naturalne substancje lecznicze, znane i stosowane wcześniej, a z powodów np. wolniejszego działania, zapomniane i niedostatecznie wykorzystywane.

srebro1

Srebro nie tylko zdobi….

Do takich substancji należy srebro koloidalne ». Jego własności są znane i udowodnione naukowo.
Według niektórych lekarzy stanowi nadzieję do stosowania w niektórych chorobach takich jak grypa, grzybice, dermatozy, drożdżyca, przeziębienia, egzemy, katar, zapalenia migdałków, opryszczka, zatrucie toksynami oraz wiele innych.
Oczywiście w momencie uwidocznienia się objawów choroby należy się skontaktować z lekarzem.

Czym jest srebro koloidalne i dlaczego jest tak skuteczne ?

srebro2

Zawsze używamy srebrnej łyżeczki….

Srebro koloidalne »– Ag 100 o czystości 99,999%, przyswajalności 98% , jest wydalane z organizmu w 100 %. Czym jest srebro koloidalne ? Jest substancją zawierającą cząsteczki srebra o wielkości 0,5- 1,5 nm, zawieszone w dejonizowanej wodzie, o koncentracji 10 ppm ( 10 mg /L).

Badania wykazują, że srebro koloidalne może być w pełni nazywane „naturalnym antybiotykiem”.

Srebro koloidalne wspaniale sprawdza się w profilaktyce chorób jak i w zaistniałych już zachorowaniach np. górnych dróg oddechowych, dermatozach takich jak łuszczyca, opryszczka, trądzik, czy łupież. Stwierdzono również jego przydatność w stanach pourazowych , przy regeneracji tkanek , oparzeniach trudno gojących się ranach. Badania naukowe wskazują na ponad 650 różnorakich patogenów z którymi doskonale radzi sobie srebro koloidalne. Medycyna współczesna uczy nas jak zamaskować objawy choroby , jak zniwelować ból tak aby nam się wydawało iż jesteśmy wyleczeni z przyczyn. Nic bardziej błędnego!

Antybiotyki zapisywane bardzo często i niejednokrotnie zupełnie niepotrzebnie, stają się w większości zupełnie bezradne wobec coraz bardziej agresywnych szczepów bakterii, a zupełnie nieprzydatne wobec wirusów , co raz bardziej inteligentnych i często wchodzących w „kooperację” z bakteriami. Jak się bronić ? Istnieją w przyrodzie naturalne substancje których oddziaływanie na patogeny odporne na działanie antybiotyków jest stwierdzone badaniami naukowymi.

Srebro koloidalne posiada duży ładunek dodatni w przeciwieństwie do antybiotyków, których ładunek dodatni nie jest aż tak bardzo silny. Srebro posiadając ów ładunek dodatni , potrafi odnajdywać patogeny i je unicestwiać . Antybiotyki jak wiadomo nie działają na wirusy. Srebro ma tę zdolność , że w większości potrafi „rozprawić się” również z wirusami. Srebro w naszym organizmie działa jak swoisty katalizator. Badania wykazały dużą skuteczność srebra koloidalnego w leczeniu gronkowca i paciorkowców. Stwierdzono również, że niszczy grzyby i pleśnie, zabija pasożyty, nie kumuluje się w organizmie .

Częściej sięgajmy po naturalne metody zwalczania chorób , pamiętając iż dla naszych organizmów, wszystko co pochodzi z „apteki natury” jest przyjaźniejsze i doskonalej przyswajalne.

Jednym słowem antybiotyki – tak – jednak wyłącznie w przypadkach naprawdę niezbędnych.

MG

Na podstawie Naturalna Medycyna,

Ze wszystkich informacji i receptur , jeśli z nich korzystasz, to tylko na własną odpowiedzialność. Porady zawarte na tym blogu nie mogą zastąpić wizyty lekarskiej !!

One Commentto Srebro koloidalne – poznajmy je bliżej

  1. […] Zmutowane, inteligentne formy życia, mikroby chorobotwórcze uodporniły się na wiele antybiotyków. Nowej generacji tych leków raczej szybko się nie należy spodziewać, toteż dbajmy o zdrowie […]

Dodaj komentarz

Komentowanie artykułu nie wymaga logowania, ani podawania adresu email.
Proszę nie zamieszczać danych osobowych w komentarzach.

Proszę o przeczytanie i zaakceptowanie polityki prywatności przed wysłaniem komentarza.

Uwaga! Komentarze zawierające dane osobowe nie będą publikowane.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Ta strona przechowuje ustawienia przeglądarki użytkownika. Dane te są wykorzystywane w celu zapewnienia bardziej spersonalizowanych doświadczeń i śledzenia miejsca pobytu w naszej witrynie internetowej zgodnie z Europejskim rozporządzeniem o ochronie danych. Jeśli zdecydujesz się zrezygnować ze śledzenia, w Twojej przeglądarce zostanie ustawiony plik cookie, aby zapamiętać ten wybór przez rok. Zgadzam się , Nie zgadzam się
684