Nowe produkty firmy Sylveco pasta do zębów,żel punktowy)– testowanie, opinia.

Nowe produkty firmy Sylveco – testowanie, opinia.

Firma Sylveco wypuściła 2 nowe produkty, jak zwykle, zgodnie ze swoja tradycją, produkty oparte są na substancjach naturalnych i wyciągach ziołowych.naturalna-pasta-do-zebow

Moją uwagę zwróciła przede wszystkim ziołowa pasta do zębów- bez fluoru.» (dobra cena)
Faktycznie w składzie znajdują się między innymi szałwia, mięta, rozmaryn, goździki, ksylitol. Ksylitol wykazuje działanie przeciwpróchnicze, pozostałe zioła mają własności odkażające, przeciwgrzybicze.
Pasta nadaje się i dla dzieci i dla dorosłych. Ma delikatny posmak mięty, u mnie długo utrzymuje uczucie świeżości, nawet po zjedzeniu drobnej przekąski.
Cena pasty jest na poziomie podobnych wyrobów około 14 zł.
Ogólnie 4 z dużym plusem za skład i działanie ale dla mnie za dużo eukaliptusowego olejku 🙂 .

Drugim produktem jest żel punktowy na wypryski i trądzik ». (dobra cena). Przetestowany na moim synu,  skuteczny w działaniu poprzez zawartość olejku z drzewa herbacianego.

zel-punktowy-na-wypryski

Żel zawiera 5 % olejek z drzewa herbacianego i to dzięki niemu jest widoczna poprawa wyglądu skóry i łagodzenie jej niedoskonałości .

Produkt dobry w swojej klasie biorąc pod uwagę inne kosmetyki , produkowane na bazie olejku z drzewa herbacianego, cena umiarkowana. Zaletą jest to, że żel jest wolny od chemii.

 

Moja ocena to 4- po firmie Sylveco spodziewałabym się bardziej wysublimowanego składu. 🙂

 

 

Niewątpliwa cecha na plus tych produktów i pasty i żelu to fakt , że jest to produkcja polskiej firmy kosmetyków naturalnych – Sylveco, jak do tej pory gwarantującej  dobrą jakość swoich produków.

 

MG

3 komentarzeto Nowe produkty firmy Sylveco pasta do zębów,żel punktowy)– testowanie, opinia.

  1. Kinia89 napisał(a):

    Pierwsze co mi sie rzucilo po otwarciu tubki to przepiekny zapach,delikatny i w cale nie odrzucajacy. Stosuje paste juz piaty dzien i jestem z niej bardzo zadowolona. Polecam.

  2. dama napisał(a):

    Nowa pasta Sylveco jest przyjemna w smaku i delikatnie ściera kamień bez niszczenia szkliwa, a dodatek ksylitolu dodatkowo jest jej walorem i to, że mogą ją stosować dzieci. Zgadzam się że to całkiem nizły produkt. 🙂

  3. renek napisał(a):

    Pasta ok, żel punktowy na trądzik dopiero z Visaxinum i bratkiem. Te wypryski to zmora, żel stosuję 2 tygodnie, zobaczymy.

Dodaj komentarz

Komentowanie artykułu nie wymaga logowania, ani podawania adresu email.
Proszę nie zamieszczać danych osobowych w komentarzach.

Proszę o przeczytanie i zaakceptowanie polityki prywatności przed wysłaniem komentarza.

Uwaga! Komentarze zawierające dane osobowe nie będą publikowane.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Ta strona przechowuje ustawienia przeglądarki użytkownika. Dane te są wykorzystywane w celu zapewnienia bardziej spersonalizowanych doświadczeń i śledzenia miejsca pobytu w naszej witrynie internetowej zgodnie z Europejskim rozporządzeniem o ochronie danych. Jeśli zdecydujesz się zrezygnować ze śledzenia, w Twojej przeglądarce zostanie ustawiony plik cookie, aby zapamiętać ten wybór przez rok. Zgadzam się , Nie zgadzam się
756