Nowe produkty firmy Sylveco pasta do zębów,żel punktowy)– testowanie, opinia.

Nowe produkty firmy Sylveco – testowanie, opinia.

Firma Sylveco wypuściła 2 nowe produkty, jak zwykle, zgodnie ze swoja tradycją, produkty oparte są na substancjach naturalnych i wyciągach ziołowych.naturalna-pasta-do-zebow

Moją uwagę zwróciła przede wszystkim ziołowa pasta do zębów- bez fluoru.» (dobra cena)
Faktycznie w składzie znajdują się między innymi szałwia, mięta, rozmaryn, goździki, ksylitol. Ksylitol wykazuje działanie przeciwpróchnicze, pozostałe zioła mają własności odkażające, przeciwgrzybicze.
Pasta nadaje się i dla dzieci i dla dorosłych. Ma delikatny posmak mięty, u mnie długo utrzymuje uczucie świeżości, nawet po zjedzeniu drobnej przekąski.
Cena pasty jest na poziomie podobnych wyrobów około 14 zł.
Ogólnie 4 z dużym plusem za skład i działanie ale dla mnie za dużo eukaliptusowego olejku 🙂 .

Drugim produktem jest żel punktowy na wypryski i trądzik ». (dobra cena). Przetestowany na moim synu,  skuteczny w działaniu poprzez zawartość olejku z drzewa herbacianego.

zel-punktowy-na-wypryski

Żel zawiera 5 % olejek z drzewa herbacianego i to dzięki niemu jest widoczna poprawa wyglądu skóry i łagodzenie jej niedoskonałości .

Produkt dobry w swojej klasie biorąc pod uwagę inne kosmetyki , produkowane na bazie olejku z drzewa herbacianego, cena umiarkowana. Zaletą jest to, że żel jest wolny od chemii.

 

Moja ocena to 4- po firmie Sylveco spodziewałabym się bardziej wysublimowanego składu. 🙂

 

 

Niewątpliwa cecha na plus tych produktów i pasty i żelu to fakt , że jest to produkcja polskiej firmy kosmetyków naturalnych – Sylveco, jak do tej pory gwarantującej  dobrą jakość swoich produków.

 

MG

3 komentarzeto Nowe produkty firmy Sylveco pasta do zębów,żel punktowy)– testowanie, opinia.

  1. Kinia89 napisał(a):

    Pierwsze co mi sie rzucilo po otwarciu tubki to przepiekny zapach,delikatny i w cale nie odrzucajacy. Stosuje paste juz piaty dzien i jestem z niej bardzo zadowolona. Polecam.

  2. dama napisał(a):

    Nowa pasta Sylveco jest przyjemna w smaku i delikatnie ściera kamień bez niszczenia szkliwa, a dodatek ksylitolu dodatkowo jest jej walorem i to, że mogą ją stosować dzieci. Zgadzam się że to całkiem nizły produkt. 🙂

  3. renek napisał(a):

    Pasta ok, żel punktowy na trądzik dopiero z Visaxinum i bratkiem. Te wypryski to zmora, żel stosuję 2 tygodnie, zobaczymy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ta strona przechowuje ustawienia przeglądarki uzytkownika. Dane te są wykorzystywane w celu zapewnienia bardziej spersonalizowanych doświadczeń i śledzenia miejsca pobytu w naszej witrynie internetowej zgodnie z Europejskim rozporządzeniem o ochronie danych. Jeśli zdecydujesz się zrezygnować ze śledzenia, w Twojej przeglądarce zostanie ustawiony plik cookie, aby zapamiętać ten wybór przez rok. Zgadzam się , Nie zgadzam się
748