Andrographis paniculata  – zioło do protokołu Buhnera i nie tylko

Andrographis paniculata »  wykazuje własności immunostymulujące, wspiera układ odpornościowy w walce ze stanami zapalnymi, grzybicami, bakteriami, chroni wątrobę i trzustkę, wspomaga procesy oczyszczania organizmu z wszelkiego rodzaju toksyn. Jest jednym z podstawowych ziół wchodzących w skład tzw. “Protokołu Buhnera, opracowanego pod kątem działań przeciw  boreliozie.

Ponadto znakomicie się sprawdza w leczeniu stanów zapalnych zatok, w infekcjach układu oddechowego,w stanach zapalnych błon śluzowych, grypie, w zapaleniu gardła.

andro

Wedle zaleceń Buhnera Andrographis paniculata winno się przyjmować 1-2 kapsułek 3 razy dziennie (kapsułki 600mg). Buhner poleca zaczynać od dawek najniższych i delikatnie, stopniowo je zwiększać do maksymalnych. Jeżeli w trakcie kuracji nie pojawiają się działania niepożądane można zastosować dawkę maksymalną czyli 6 kapsułek dziennie w podzielonych porcjach. Może wystąpić wysypka w trakcie stosowania kuracji.

Uwaga: Gotowe preparaty Andrographis winny posiadać na opakowaniu, obligatoryjnie sposób spożycia !

 

 

Ze wszystkich informacji i receptur , jeśli z nich korzystasz, to tylko na własną odpowiedzialność. Porady zawarte na tym blogu nie mogą zastąpić wizyty lekarskiej !!

4 komentarzeto Andrographis paniculata  – zioło do protokołu Buhnera i nie tylko

  1. Borelioza, męczyłem się z nią prawie 2 lata, co za … na protokul Buhnera to się natknąłem w necie i natychmiast go zasotosowałem. Andrographis i vilcacora to chyba to na mnie w koncu zadziałało. Plus betuleco , czy to możliwe żeby leczenie trwało cały rok? bez żadnej chemii.

    • Tylko rok? moja mama to leczyła to draństwo prawie 3 lata, w tym były i antybiotyki (prawie rok) i nic poza osłabieniem dopiero zioła Buhnera zaczęły jakoś dzialać.

  2. Niestety ale borelioza nie jest łatwą chorobą do wyleczenia. Wiem, że wielu osobom bardzo pomagają niektóre zioła, szczególnie w zwalczaniu objawów tej choroby. Tu na magicznyogrod.pl można uzyskać trochę więcej informacji na temat ziół pomocnych w leczeniu boreliozy. Polecam zajrzeć.

Dodaj komentarz

Komentowanie artykułu nie wymaga logowania, ani podawania adresu email.
Proszę nie zamieszczać danych osobowych w komentarzach.

Proszę o przeczytanie i zaakceptowanie polityki prywatności przed wysłaniem komentarza.

Uwaga! Komentarze zawierające dane osobowe nie będą publikowane.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.